• PZERiI-Kraków-Podgórze-Wycieczki.png
  • PZERiI-Kraków-Pogórze-Na-Scenie.png
  • PZERiI-Kraków-Pogórze-Wycieczki-Po-Polsce.png

13 Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Informujemy o rozpoczęciu eliminacji do 13 Festiwalu Zaczarowanej Piosenki dla utalentowanych osób niepełnosprawnych. Mamy serdeczną prośbę o poinformowaniu o tym Waszych Przyjaciół, Podopiecznych, Uczniów i wszystkie inne osoby, które mogą być zainteresowane wzięciem udziału w tym niezwykłym konkursie.

Bliższe informacje można uzyskać pod adresem: www.zaczarowana.pl

Andrzejki w bieżanowskim Klubie Seniora

W naszym Kole Bieżanów Stary świętowaliśmy Andrzejki 27 listopada 2015 roku. Padł rekord frekwencji i to cieszy z punktu widzenia integracji środowiska seniorów. Oprócz solenizanta Andrzeja Wąsika uroczystość imieninową obchodzili Karol Gawor, Renata Smoczkiewicz, Celiny Wójtowicz i Kuliś. Natomiast Ludwik Jakubiec świętował w tym dniu swoje 85 urodziny.

 Aby powiększyć, należy kliknąć na zdjęcie:

Basen w Dolinie Chochołowskiej

W dniu 17 listopada 2016r. odbyła się wycieczka do Doliny Chochołowskiej. 

Aby powiększyć, należy kliknąć na zdjęcie:

Andrzejki w Klubie Seniora

W dniu 17 listopada 2015 roku nasi seniorzy (Klub Seniora z Krakowa Bieżanowa) w liczbie 15 osób wzięli udział w zorganizowanych po raz pierwszy przez Zarząd Dzielnicowy - Andrzejkach. Był poczęstunek, zabawa i wszyscy się bawili do 21-ej. Nad całością czuwała pani przewodnicząca Teresa Mucha. Myślimy, że w następnych latach uda się powtórzyć radosną imprezę.

 Aby powiększyć, należy kliknąć na zdjęcie:

Bieżanowskie Trubadurki wspierają WOŚP

Klub Seniora z Krakowa Bieżanowa wziął udział w występach w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, które odbyły się w Dworze Czeczów w dniu 9 stycznia 2016 roku. Nasze Bieżanowskie Trubadurki przedstawiły przygotowany teatrzyk dla dzieci, zgadywanki połączone z fantami za ich odgadywanie. Na koniec seniorki wzięły udział w międzypokoleniowej "walce" o baloniki. Oprócz naszych pań na scenie wystąpiły też dzieci ze SP nr 124 i przedszkolaki z Przedszkola nr 135 a także cheerleaderki, balet nowoczesny w wykonaniu miejscowych dzieci szkolnych.

 Aby powiększyć, należy kliknąć na zdjęcie:

Szukaj

Zapraszamy

Polski Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów ul. Józefińska 14, pok. 112

W najbliższym czasie

Brak wydarzeń